Українська Православна Церква Київського Патріархату у Європі

Церкви УПЦ КП - Немецкий Деканат
Германия Северен Рейн-Вестфалия Кёльн    (id:4854, Добавлен: 26/07/08, Хитов: 0)
Німецький Деканат УПЦ КП є центром та основою Європейського Деканату. Про богослужіння та події можна також дізнатися на нашій сторінці фейсбуку https://www.facebook.com/EuropeUOCKP Ласкаво просимо!
Українська Православна Церква Київського Патріархату у Європі
Німецький Деканат УПЦ Київського Патріархату бере початок з 1994 р. у складі західноєвропейської Митрополії ще за часи патріарха Володимира (Романюка). З 1998 р. - у підпорядкуванні святійшому патріарху Філарету безпосередньо. «Деканат» є найстаршим представництвом Київського Патріархату у Європі. https://www.ukrainian-church.de/entstehung-des-dekanats
Після рішення помісного собору від 20 Червня 2019 року продовжити існування Київського Патріархату доки наданий Томос не відповідає тим правам, що мають інші помісні православні Церкви, відбулися також зміни стосовно парафій колишньої УПЦ КП в Європі. На місце колишнього Європейського екзархату було створено Європейський деканат на основі Німецького деканату з метою продовжити опіку парафіями та духовенством по всій Європі, котрі не могли згідно з томосом належати до новоствореної ПЦУ, але і з вагомих причин не бажали переходити під юрисдикцію Константинопольського патріархату.

Декан: Прот. Володимир Чайка
Богослужения: Dorothee-Sölle-Platz, 50672 Köln, Німеччина
Расписание: Кожна перша неділя місяця та великі свята о 10:00 - 12:00
Адрес офиса: Köln
Режим работы: https://www.facebook.com/EuropeUOCKP/events/
Телефоны: +4922348095636


нет новостей


все новости  Добавить в каталог  |   Добавить статью 
© Церкви.com 2003-2023
PGT: 0.0157 cек.