|
Мінмолодьспорт започатковує співпрацю з Церквами і релігійними організаціями
Мировые новости | 07/03/2017 11:40
У Міністерстві молоді та спорту України обговорювалися питання визначення форматів взаємодії між органами влади, Церквами та релігійними організаціями, громадськістю щодо створення сприятливих умов для духовного і творчого розвитку української молоді.
Зустріч відбулася 2 березня за участі Заступника міністра Олександра Яреми та представників Церков і релігійних організацій, які відповідають за роботу з молоддю, повідомляє Інститут релігійної свободи.
Олександр Ярема поінформував присутніх про напрями діяльності Міністерства в молодіжній сфері, зокрема ініціативи, проекти та заходи, які вже реалізуються і які заплановані на найближчу перспективу. Він також наголосив, що такі майданчики для зустрічей дуже потрібні, оскільки допомагають об’єднати спільні зусилля у напрямі роботи з молоддю.
"Учасники цієї зустрічі мають багато позитивних напрацювань у молодіжній сфері, у реалізації заходів та ініціатив для молоді. Утворивши спільну платформу взаємодії, ми отримаємо значно ефективніший загальний результат від наших дій", – підкреслив заступник Міністра молоді та спорту.
Присутні служителі Церков і релігійних організацій підкреслили, що такий захід є дуже важливим, оскільки вперше за довгі роки зібрались представники різних конфесій, відповідальні за роботу з молоддю.
За результатами зустрічі було домовлено розвивати співпрацю в напрямах волонтерства, реалізації заходів для молоді з числа внутрішньо переміщених осіб, інформаційно-просвітницької роботи щодо утвердження здорового способу життя серед молодих людей тощо. Також було озвучено ідеї щодо проведення міжконфесійного форуму та ночей відкритих дверей релігійних закладів.
|
Денне Служіння21/12/2025 11:13 | Видеоблоги
Наші плани, стосунки, служіння і навіть віра можуть стати порожніми, якщо в центрі не стоїть Ісус.
Це служіння — нагадування про найголовніше: ми покликані не просто знати про Христа, а жити з Ним у центрі кожної сфери.
Приєднуйся до трансляції. Це може стати точкою перезавантаження.
Якщо ви бажаєте приєднатись до нашої спільноти, ви можете заповнити анкету, щоб ми могли зв'язатись з вами...
Воскресное Богослужение. Helsinki21/12/2025 08:35 | Видеоблоги
Богослужение церкви Ковчег Спасения проводят в городах
Хельсинки: Castreninkatu 12
Турку: Hämeenkatu 4
Лахти: Uudenmaankatu 14
Йоенсуу: Leinikkitie 1b
Тампере: Puutarhankatu 17...
1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-80 | 81-100 | далее >> (всего - 35103)
|